REKLAMA

REKLAMA

Rafał Gaweł twierdzi, że “prześladowanie” go związane jest z jego… orientacją seksualną

823

Rafał Gaweł – współzałożyciel Teatru Trzyrzecze oraz Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych – 4 stycznia b.r. został skazany na karę dwóch lat pozbawienia wolności za oszustwa na kwotę kilkuset tysięcy złotych.

Nie trafił jednak za kratki, gdyż zbiegł do Norwegii, w której wystąpił o azyl polityczny. Niedawno portal DoRzeczy.pl informował, że władze tego kraju nadały mu nawet obywatelstwo. Tymczasem dzisiaj Gaweł na Facebooku pisze, że rzekome prześladowania, które miałyby być jedną z podstaw wniosku o przyznanie azylu, dotyczą jego seksualnych upodobań.

Jak powstrzymać pedofila? Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców! [WIDEO]

REKLAMA

 

– POLITYK PIS I NAJBLIŻSZY WSPÓŁPRACOWNIK MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI PUBLICZNIE ZNIEWAŻA MNIE Z POWODU ORIENTACJI SEKSUALNEJ – napisał poszukiwany przestępca. – Dariusz Matecki to prominentny polityk PiS, który chodzi krok krok za ministrem sprawiedliwości Patrykiem Jakim. Pan Matecki dzięki działaniom operacyjnym białostockiej prokuratury posiada wiedzę dotyczącą mojego życia prywatnego, dzięki temu dowiedział się, że jestem osobą biseksualną, która należy do społeczności LGBT+. To wystarczyło, by publicznie na antenie rozgłośni Polskiego Radia znieważać mnie nazywając “obrzydliwym latarnikiem LGBT, który prowadzi akcję seksualizacji dzieci w szkołach”.

REKLAMA

Gaweł ukrywa się w Norwegii z żoną, córką oraz… kotem.