REKLAMA

REKLAMA

Ustawa 447: “Polacy, zwróćcie naszą własność!” – ruszyła kampania Światowej Żydowskiej Organizacji Restytucyjnej [WIDEO]

6037

Światowa Żydowska Organizacja Restytucyjna (WJRO) – jak podaje sama na swojej stronie internetowej, “reprezentuje światowe żydostwo w dochodzeniu roszczeń o odzyskanie żydowskich nieruchomości w Europie (poza Niemcami i Austrią). WJRO została założona przez wiodące światowe organizacje żydowskie, aby zająć się restytucją żydowskiej własności i przypomnieć światu, że nadszedł czas, aby naprawić ogromne materialne krzywdy wyrządzone europejskiemu żydostwu podczas Holokaustu”.

– Od poniedziałku 1 kwietnia rozpoczynamy kampanię #MyPropertyStory, dzielimy się filmami, zdjęciami i oświadczeniami na kanałach mediów społecznościowych na temat życia przed i po Holokauście, aby pomóc rzucić światło na niesprawiedliwość, jakiej doznały miliony jako rezultat tego, co było bezprawnie odebrane im podczas Shoah i jego następstw (…) Podczas Holokaustu naziści i ich sojusznicy obrabowali miliony Żydów ze wszystkich posiadłości z domów i firm, a także z własności należącej do społeczności żydowskiej. Kampania #MyPropertyStory zwiększa świadomość potrzeby zajęcia się restytucją żydowskiej własności prywatnej i komunalnej zajętej podczas Holokaustu.

REKLAMA

W sieci ukazało się już poniższe nagranie autorstwa Yorama Sztykgolda, Żyda urodzonego w Warszawie w 1936 r., który w 1957 r. wyemigrował do Izraela.

za: wjro.org.il

REKLAMA

 

Wielka manifestacja #STOP447 przeciw żydowskim roszczeniom! Jest już dokładna data [WIDEO]

REKLAMA