„Ukryta nikczemność. Kto zyskuje, a kto traci na inflacji?” Tomasza J. Ulatowskiego

„Nie ma lepszego, bardziej subtelnego i pewniejszego sposobu niszczenia podstaw funkcjonowania społeczeństwa od psucia pieniądza. Przez ciągły proces inflacji rządy mogą w niedostrzegalny sposób konfiskować ważną część bogactwa swoich obywateli… PROCES TEN WYKORZYSTUJE WSZYSTKIE UKRYTE SIŁY EKONOMII PO STRONIE DESTRUKCJI I CZYNI TO W SPOSÓB, KTÓREGO NAWET JEDEN CZŁOWIEK NA MILION NIE JEST W STANIE ZROZUMIEĆ”. Te słowa ekonomicznego guru Johna Maynarda Keynesa dają wiele do myślenia. Czyżby rządy doprowadzały do destrukcji swoich społeczeństw?

Inflacja stanowi przedmiot nieustannych badań, a na jej temat wydano setki publikacji naukowych. Pomimo to istnieje wokół niej wiele niejasności. Bezsprzecznym faktem jest, że psucie pieniądza rujnuje społeczeństwa, ale może wynika to z tego, że są tacy, którzy na tym zarabiają?

REKLAMA/Advertisement

„Ukryta nikczemność. Kto zyskuje, a kto traci na inflacji?” autorstwa Tomasza J. Ulatowskiego to książka, którą każdy musi przeczytać. Autor w bardzo przystępny sposób tłumaczy proceder, któremu oddają się prawie wszyscy ludzie władzy. Bez względu na orientację polityczną i epokę. Psucie pieniądza, czyli właśnie inflację, stosowali starożytni Rzymianie, komuniście, demokraci.

Po przeczytaniu tej książki każdy zrozumie jak jest okradany, jak byli okradani jego rodzice i jak byli okradani jego dalecy prapradziadowie. Okradani jak najbardziej legalnie i w pełnym majestacie prawa.

REKLAMA/Advertisement

KSIĄŻKA POZWALA KAŻDEMU NA ZROZUMIENIE TEGO, CZEGO, WEDŁUG MAYNARDA KEYNESA, NAWET JEDEN CZŁOWIEK NA MILION NIE JEST W STANIE ZROZUMIEĆ. Książka wydana w, cieszącej się szerokim zainteresowaniem czytelników, serii “Biblioteka Rządzących i Rządzonych”.