REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Tomaszewski: Janda mówiąc te słowa określiła swoją nienawiść do Polski

1001

Super Express rozmawiał z naszym legendarnym bramkarzem, tym który “zatrzymał Anglię”, Janem Tomaszewskim. Rozmowa dotyczyła oczywiście mundialu w Rosji.

Już na początku padło dosyć mocne pytanie ze strony dziennikarza prowadzącego rozmowę:
– Podczas gdy większość Polaków kibicuje Biało-Czerwonym, pojawiają się krytyczne głosy odnośnie naszej reprezentacji. Mamy przykład Krystyny Jandy, która stwierdziła, że: gdybyśmy zwyciężyli, to byłoby nie do wytrzymania. W podobnym duchu wypowiadał się reżyser teatralny i publicysta lewicowej Krytyki Politycznej Michał Zadara, który stwierdził, że nie rozumie, dlaczego biedni ludzie oglądają 22 milionerów biegających za piłką. Z czego biorą się takie opinie?

Jan Tomaszewski skwitował to dosadnie:
– Nie wiem skąd biorą się takie głosy. Pani Janda mówiąc te słowa określiła swoją nienawiść do Polski, bo jak to inaczej nazwać? Jeżeli ktoś źle życzy drużynie narodowej to nie wiem o co chodzi. Przecież nasi piłkarze reprezentują całą Polskę, czyli mnie, a nawet panią Jandę. W polskim interesie jest, aby rozsławiać naszych sportowców walczących w Mundialu.

Reklama / Advertisement

Dziennikarz powiedział również, że są opinie że nie należy kibicować polskiej reprezentacji, bo od tego “wzrosną słupku sondażowae Prawa i Sprawiedliwości”. Tomaszewski odparł:
– Wydaje mi się, że tego typu opinie świadczą o kompleksach i właśnie tacy ludzie je formułują. (…)

Źródło: SE.pl

Reklama / Advertisement