To nie koniec propagandowej wojny rosyjsko-tureckiej! Rossija24 liczy, jak długo Putin kazał czekać Erdoganowi [WIDEO]

Tekst o ukrytym znaczeniu pewnych symboli (Erdogan w Moskwie przystał na zawieszenie broni w Syrii. Nie zorientował się, że został upokorzony przez Putina) w sali, w której Władimir Putin podejmował w Moskwie Recepa Erdogana cieszył się szalonym powodzeniem.

Śpieszymy więc donieść Czytelnikom, że to nie koniec. Co więcej, poniższe nagranie świadczy już niezbicie, że cała ta przypadkiem nie była. Rossija24 to publiczna informacyjna rosyjska stacja telewizyjna całodobowo nadająca programy publicystyczne. Jej właścicielem jest Wszechrosyjska Państwowa Kompania Telewizyjna i Radiowa (Wsierossijskaja gosudarstwiennaja telewizionnaja i radiowieszczatielnaja kompanija, WGTRK) – główny publiczny nadawca radiowo-telewizyjny na terenie Federacji Rosyjskiej. Jest w całości własnością państwa.

REKLAMA/Advertisement

Otóż wiadomości kanału Rossija 24 pokazały Erdogana z jego świtą, jak czekają w przedsionku i niecierpliwią się, zanim zostaną wpuszczeni na spotkanie z rosyjskim liderem. Zwraca uwagę zamieszczenie licznika, który pokazuje jak długo Putin kazał Turkom czekać.

REKLAMA/Advertisement