Tęczowe flagi i homopropaganda ambasady USA. Wszystko za przyzwoleniem Trumpa

Tęczowe flagi będące emblematem środowisk LGBT, które szerzą propagandę rozwiązłości i dewiacji seksualnych zawisły na budynkach ambasady USA w Warszawie. Jest to pokłosie decyzji prezydenta Donalda Trumpa, który ogłosił czerwiec “Miesiącem Dumy LGBT” wraz z kampanią promującą dekryminalizację homoseksualizmu. Zdjęcie zostało opublikowane wczoraj.

– W związku z ogłoszeniem przez prezydenta USA Miesiąca Dumy LGBT, nasza ambasada przyłącza się do globalnej kampanii na rzecz dekryminalizacji homoseksualizmu – czytamy.

Sam prezydent USA Donald Trump, który uchodził za konserwatystę przyłączył się ochoczo do promocji LGBT i ustanowił czerwiec “Miesiącem Dumy”.

REKLAMA/Advertisement

– W związku z obchodami Miesiąca Dumy LGBT i uznaniem wyjątkowego wkładu osób LGBT w nasz wielki naród, stańmy solidarnie z wieloma osobami LGBT, które mieszkają w dziesiątkach krajów na całym świecie, które karzą ich, więżą, a nawet wykonują egzekucje na podstawie ich orientacji seksualnej – głosi oświadczenie wydane na początku czerwca. Waszyngton organizował również ogólnoświatową kampanię mającą na celu dekryminalizację homoseksualizmu.

za: tvnwarszawa.tvn24.pl