REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Szwecja: Arabski imigrant zgwałcił 10-latkę. Sąd nakazał… badania psychiatryczne.

635

30-letni imigrant z Libii podejrzany w szwedzkim Malmö o gwałt na 10-letniej dziewczynce przyznał się do swojego ohydnego czynu. Co ciekawe, sąd zdecydował o skierowaniu zwyrodnialca na badania psychiatryczne zamiast potraktowania go jako typowego kryminalisty.

Do tego zdarzenia doszło w zeszły czwartek. Dziecko wracało rowerem ze szkoły około godzi. 17.30 i jak ustaliła policja, napastnik zaciągnął dziewczynkę do komórki, w której trzymano rowery i tam wykorzystał. Potem policja odnalazła i aresztowała Libijczyka.

W czasie przesłuchania imigrant przyznał się do swojego czynu, a sąd nakazał wykonanie badań psychiatrycznych i umieszczenie w szpitalu. Arabski napastnik był już oskarżony o czyny na tle seksualnym; w sierpniu był oskarżony o obnażanie się przed 50-latką i proponowanie jej seksu, miał on również molestować 14-latkę.

Reklama / Advertisement

W zeszłym roku w Malmö zgłoszono 207 gwałtów. Spośród nich 34 dotyczyło popełnienia gwałtów na osobach nieletnich. Szwecja od miesięcy zmaga się z kryzysem imigracyjnym i notuje gwałtowny wzrost przestępczości.

za: tvp.info

Reklama / Advertisement