REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Szwecja: Arabski opiekun medyczny proponował 91-letniej pacjentce pieniądze za odbycie z nim stosunku seksualnego

1329

Arabski opiekun medyczny, pracujący w domu spokojnej starości w Motali, w regionie administracyjnym (län) Östergötland w południowej Szwecji, został skazany przez sąd za molestowanie seksualne kobiet, którymi miał się opiekować. 28-latek nagabywał telefonicznie dwie starsze kobiety i prosił je, by uprawiały z nim seks, donosi “Fria Tider”.

Do molestowania doszło w styczniu tego roku. Ofiary mają 74 lata i 91 lat. 74-letniej kobiecie powiedział, że uprawiał seks z jej sąsiadką tego samego popołudnia i dał jej “sporo orgazmu”. Zapytał, czy chce takiego samego “leczenia”.

– A więc nie chcesz się p…ć? – zapytał, gdy zaskoczona kobieta milczała.

Reklama / Advertisement

W końcu niepewna jego słów poprosiła, by powtórzył to, co powiedział. Wtedy zagniewany Arab odłożył słuchawkę.

Kolejnej ofierze, 91-letniej kobiecie, wyjaśnił, że chciałby ssać jej piersi. Zaproponował jej także pieniądze za usługi seksualne. Obie kobiety bardzo się wystraszyły, były też oburzone iż 28-letni imigrant potraktował je jak prostytutki.

Sędzia Sądu Okręgowego w Linköping nałożył grzywnę na mężczyznę za dwa przypadki molestowania seksualnego. Musi zapłacić karę w wysokości 6000 koron (około 2500 zł), a także zapłacić taką samą kwotę odszkodowania ofiarom. Migrant nie pracuje już w ośrodku opieki i uczy się, aby zostać nauczycielem.

Reklama / Advertisement

za: friatider.se

Reklama / Advertisement