Szlachtowicz: Ustawa przyjęta przez Kongres USA zrobi z nas niewolników! – kilka słów o Just Act „S. 447”

W nocy z 24 na 25 kwietnia Kongres Stanów Zjednoczonych przegłosował ustawę 447, która daje ogromne pole do interpretacji i zezwala na roszczenia bezspadkowe. Co to oznacza? A to, że teraz każda wpływowa osoba o żydowskich korzeniach może domagać się zwrotu ziemi, domów, kamienic i innych rzeczy. To skandal i jeden z ostatnich sygnałów ostrzegawczych przed dziwnymi zachowaniami żydów, jak i samego państwa Izrael. Już teraz widać jak na dłoni, że cały zgiełk dotyczący holokaustu i mordowania żydów podczas II wojny światowej, całe to kłamstwo i manipulacja były tylko sprowokowane w jednym celu. Były po to, by wyłudzić jak najwięcej od Polaków, nawet jeśli spowoduje to zrobienie z nas niewolników w naszym własnym kraju!

W tej całej sprawie jest wiele kontrowersyjnych sytuacji, które pozwalają wierzyć, że obecny rząd w Polsce nie wie dokładnie jak temu przeciwdziałać. Gdybyśmy tylko polegali na obecnej ekipie „Dobrej Zmiany”, to niewielu by wiedziało o tej haniebnej ustawie i jej założeniach. Gdyby nie pewna część amerykańskiej Polonii, nikt nie dowiedziałby się o tym problemie. Proszę sobie wyobrazić, że jedna z osób, które uczestniczyły w akcji przeciwdziałania uchwaleniu tej ustawy wydawała swoje własne pieniądze na ten cel. Nie otrzymała wsparcia od Ambasady, czy też konsulatów w USA. Całość do tej pory wydaje się jedną wielką groteską, ale to codzienność prawdziwych patriotów, którzy próbują lobbować na rzecz Rzeczpospolitej Polskiej, nie tylko w Stanach Zjednoczonych.

REKLAMA/Advertisement

Czekałem bardzo niecierpliwie na pierwsze komentarze najważniejszych polityków w naszym kraju. Ku mojemu zdziwieniu wicepremier Gowin (który właśnie w tym czasie odwiedzał Stany Zjednoczone) nie widział zagrożenia płynącego ze strony tego nowego prawa uchwalonego przez Kongres USA. Czy z naszymi rządzącymi jest aż tak źle? Czy oni nie widzą ogromnego zagrożenia, które płynie z tej właśnie strony? Redaktor Michalkiewicz mówi, że idzie o kwoty rzędu 300 miliardów dolarów!!!!! 300 miliardów, które będziemy oddawać wydumanym spadkobiercom narodowości żydowskiej, tylko dlatego, że Hitler postanowił wywołać wojnę, a Polska stała się celem jego ataku. Czy zostaliśmy zdradzeni przez naszą klasę polityczną?

Ostatnie kilka miesięcy przyniosły nam wiele rozczarowań i wiele masek opadło. Nigdy wcześniej nie uważałem, że lobby żydowskie jest w stanie być aż tak bardzo antypolskie. Wygląda na to, że powinienem zmienić zdanie. Patrząc na tę ustawę i czytając dochodzę do wniosku, że jest ona pozbawiona wszelkiego sensu i wręcz sprzeczna z prawem międzynarodowym. Czy to jednak wystarczy, by przeciwdziałać jej skutkom? Czy polski rząd zrobi wszystko, by jej skutki nie objęły naszego państwa? Śmiem wątpić. Jeśli jednak do tego dojdzie, to czekają nas czasy niewolnictwa w naszym własnym kraju!

REKLAMA/Advertisement

Piotr Szlachtowicz, thenowypolskishow.co.uk

za: thenowypolskishow.co.uk

REKLAMA/Advertisement