REKLAMA

Reklama

Sumliński: Wenecka maska Glińskiego opada a do karnawału daleko [WIDEO]

465

– Tak rzeczywiście przedstawiła mi tę rozmowę Ewa Kurek, z którą teraz razem współpracujemy nad książką “Powrót do Jedwabnego”, wespół z Tomaszem Budzyńskim, stałym współautorem moich książek. Pytałem dla pewności trzy razy, bo nie mogłem uwierzyć, że może się przesłyszałem – mówił w “Komentarzu Mediów Narodowych” dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński, zapytany o swój twitt z tego tygodnia.

– Pan minister Gliński potem odniósł się do tego, twierdząc w paru mediach że niczego takiego nie powiedział. Mnie oczywiście przy tej rozmowie nie było, ale nie mam najmniejszego powodu by temu nie wierzyć – dodał Sumliński. – O czym świadczą słowa Piotra Glińskiego, który być może przestraszył się swoich własnych słów? Tej za bardzo posuniętej szczerości? Być może ktoś mu wskazał niestosowność tych słów i teraz rakiem się z nich wycofuje…. Słowa te świadczą o tym, że mamy już karty wyłożone na stół, niczym w pasjansie. Innymi słowy, jeżeli nie będziemy respektować kłamliwych roszczeń Żydów (…), jeżeli będziemy odkłamywać kłamstwa Przedsiębiorstwa Holokaust, to nie będzie wojsk USA w naszym kraju.

– Jesteśmy teraz państwem wasalnym – stwierdził. – To pokazuje bankructwo polityki zagranicznej kolejnych rządów, w tym rządu PiS.

REKLAMA