REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Sumliński do Tuska: Pycha kroczy przed upadkiem. “Niebezpieczne związki Donalda Tuska” go zweryfikują!

586

Donald Tusk, miernota wykreowana za pieniądze Niemców i wywiadu wojskowego PRL, troszczy się o moją reputację. Moja reputacja? Odpowiem: pracujecie łachudry nad nią od lat.

Od 2008 miałem równo 20 procesów, karnych i cywilnych, fabrykowanych mi przez ludzi WSI i dyspozycyjną dla Bronisława Komorowskiego oraz Donalda Tuska prokuraturę (wszystkie procesy miałem z tamtych czasów) w tym 4 procesy karne, w których za każdy mogłem trafić na lata do więzienia (jeden, stanowiący odprysk Afery Marszałkowej jeszcze trwa) i na te 19 zakończonych prawomocnie spraw sądowych, w tym 3 zakończone prawomocnie sprawy karne, WSZYSTKIE co do jednej wygrałem – interesujące prawda? To jest moja wiarygodność, zweryfikowana w 19 procesach tylko w ostatnich 10 latach, w których byłem bezpodstawnie oskarżany i w których walczyłem o życie swoje i swojej Rodziny – i wygrałem! Ale ile mnie i najbliższych to kosztowało, wiem tylko ja i oni.

Tymczasem Pańska wiarygodność, Panie Tusk, jeszcze nie została zweryfikowana, ale i na to przychodzi czas, bo pycha kroczy przed upadkiem. A początek tej weryfikacji już trwa – to książka “Niebezpieczne związki Donalda Tuska”, która właśnie trafia do Polaków i otwiera oczy. Ma się Pan czym martwić, bo ludzie chcą znać prawdę i mimo totalnego zaciszania z wielu stron oraz kolejnych porcji dyskredytacji w myśl zasady znanej w służbach specjalnych od lat “podważaj wiarygodność autora, a fakty które ustalił, staną się bez znaczenia” – poznają ją i tak…

Reklama / Advertisement

Wojciech Sumliński, sumlinski.pl

Książka NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI DONALDA TUSKA dostępna w cenie promocyjnej pod linkiem:

Reklama / Advertisement

sumlinski.com.pl/ksiazki/89-niebezpieczne-zwiazki-donalda-tuska.html

Reklama / Advertisement