REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Sumliński: Tajne operacje SB: “Teresa”, “Trawa”, “Robot” [WIDEO]

410

W kolejnym odcinku “Nigdy się nie poddawaj” – kolejna historia, która pomimo upływu lat nadal jest aktualna, podobnie jak aktualna jest potrzeba jej wyjaśnienia – potrzeba prawdy.

O tajnych operacjach Służby Bezpieczeństwa, o kryptonimie: “Teresa”, “Trawa”, “Robota” – mających zasłonić prawdę o śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki, a także prawdę o osobach, które okoliczności tej śmierci przykrywały pod różnorakimi zasłonami, by te – nie zostały nigdy poznane przez opinię publiczną. Nazwiska, które budzą zaufanie wielu do dziś – do dziś też uchodzą za autorytety moralne w części społeczeństwa. Legendy, które upadną, gdy tylko władze postanowią dokończyć rozpoczęte przed laty śledztwo prokuratora Andrzeja Witkowskiego!

Nie wszystkie dokumenty z tych operacji przetrwały do dziś – nieliczne jednak wskazują wyraźnie kłamstwa, jakimi polskie społeczeństwo karmione było przez lata, a które dawało złudne poczucie poznania “prawdy” na temat najgłośniejszego morderstwa okresu PRL – morderstwa ks. Jerzego Popiełuszki. Liczne fakty i układy – zawarte na kanwie tej zbrodni – w które zamieszane są osoby ze współczesnego świata publicznego. Autorytety moralne stracą swe atrybuty na Państwa oczach, gdy prawda o śmierci ks. Popiełuszki dotrze do polskiego społeczeństwa!

Reklama / Advertisement

Wojciech Sumliński, sumlinski.pl

Książki W. Sumlińskiego zakupić można na stronie sumlinski.com.pl KLIK!!!!

Reklama / Advertisement