Sumliński: Polska polem realizacji interesów żydowskich? [WIDEO]

Mieliśmy w Polsce silną agenturę rosyjską, wiele też padło i pada wciąż słów o agenturze niemieckiej (o niej m.in. w planowanej na ten rok książce “Niebezpieczne związki Donalda Tuska”), czy przed nami wizja ujawnienia działań na rzecz interesów żydowskich?

65 miliardów – już niebawem taka kwota trafić może do rąk proizraelskich, ku aktualnemu milczeniu polskiego rządu!

REKLAMA/Advertisement

To bardzo wrażliwy i delikatny temat – dotyczy stosunków polsko-izraelskich czy też polsko-żydowskich. Wchodzimy w ten nowy, 2018 rok w cieniu ustawy która stanowi wielkie zagrożenie dla naszego kraju i jego przyszłości. Ustawa ta mówi o tym, że majątki pozostawione bez spadkobierców onegdaj będące w rekach żydowskich, wszystko co pozostało po tych którzy kiedyś mieszkali na terenie naszego kraju a którzy z takich czy innych powodów (częstokroć na skutek działań wojennych – a konkretnie niemieckich) powodują, iż ta historia dzisiaj wraca.

Senat amerykański przyjął ustawę, w myśl której jeżeli gdziekolwiek zmarły Żyd nie pozostawił spadkobiercy, to majątki te powinny stanowić własność instytucji zajmujących się informowaniem nt. Holokaustu. Chodzi o niebagatelną kwotę 65 mld dolarów. Kraje, które nie będą realizować tych roszczeń żydowskich, będą podlegać naciskom, a może i sankcjom amerykańskim. Sprawa jest newralgiczna, kluczowa. Zdumiewające, że rząd polski w ogóle nie odnosi się do tych informacji, do faktów!

REKLAMA/Advertisement

Wojciech Sumliński

Książki W. Sumlińskiego zakupić można na stronie sumlinski.com.pl KLIK!!!!

REKLAMA/Advertisement