Sumliński: Odpowiedź dla Żydów – “Non possumus!”

Jak informuje TVP Info „w związku z dokonaną w ostatniej chwili przez stronę izraelską zmianą składu delegacji, która mogła sugerować, że rozmowy miałyby koncentrować się na kwestiach restytucji mienia, strona polska podjęła decyzję o odwołaniu wizyty izraelskich urzędników” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu polskiego MSZ.
A więc po pierwsze – wbrew zapewnieniom niektórych mediów chętnie nazywających innych “ruskimi trollami” – nie był to żaden fake news, lecz po prostu fakt.

Po drugie zaś nie miejmy złudzeń: Żydzi z przedsiębiorstwa Holokaust powrócą. Lepiej to przygotują, bardziej wyciszą – ale powrócą na pewno. Wojna hybrydowa, którą nam wywołali, dopiero się rozkręca i wszystko, co w niej najważniejsze, dopiero przed nami. Wygramy, bo nie mamy gdzie się cofnąć i nie chodzi tu nawet o te 300 mld USD wziętych z kapelusza nienależnych roszczeń, lecz o coś znacznie ważniejszego. Gdybyśmy zapłacili tym cwanym łgarzom choćby 1 dolara, naplulibyśmy na groby naszych Bohaterskich Przodków, bo oznaczałoby to, że przyznajemy, iż byli oni współwinnymi zbrodni nazistami – a nie byli! Dlatego jedyne, co powinniśmy mieć do powiedzenia Żydom, to: non possumus! Każdy polityk-absolutnie każdy!- który z automatu nie odrzuci realizacji żydowskich roszczeń, będzie w moich oczach zdrajcą. I jestem dziwnie pewien, że nie tylko w moich.

REKLAMA/Advertisement

Wojciech Sumliński, sumlinski.pl

WAŻNE! Jeśli obchodzi Cię sprawa ustawy 447, posłuchaj apelu szefa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości [WIDEO]

REKLAMA/Advertisement