Sumliński: Ludzie stojący za ustawą 447 są podli ale nie głupi. Ten dokument to jest śmiertelna broń wymierzona w Polskę [WIDEO]

– PRowcy PiS tłumaczą mi, że państwo jest na razie za słabe, że jest otwartych zbyt wiele frontów, że byłby skowyt od Berlina po Alaskę. Najpierw sprawy gospodarcze i społeczne, a dopiero w drugiej kadencji sprawy rozliczenia afer – mówił w wywiadzie udzielonym eMisjaTV Wojciech Sumliński o tym, dlaczego według samych ludzi partii rządzącej nie możemy doczekać się działań określanych nieraz jako program Cela+. – Nie godzę się na to. Uważam, że państwo w którym się nie rozlicza łotrów na wysokich stołkach jest państwem na niby, niestety.

Indagowany o kwestie stosunków żydowskich oraz ustawę 447 odparł:

– Te wszystkie podłe, kłamliwe, łgarskie ataki żydowskie na Polskę nie są li tylko jakimś elementem przypadkowym (…) To jest pewien element bardzo długofalowej, bardzo systemowej, bardzo wyrafinowanej i bardzo niebezpiecznej dla Polski gry. (.) Chcemy (tzn. Wojciech Sumliński i dr Ewa Kurek, przygotowujący książkę “Powrót do Jedwabnego” – przyp. red.) pokazać skąd się to wzięło i dokąd to zmierza. Stawką jest nie przyszła taka czy inna kadencja, tylko stawką są przyszłe pokolenia naszych rodaków” (.) Przez bardzo długi czas środowiska żydowskie związane z Przedsiębiorstwem Holokaust i nie tylko, bardzo mocno naciskały na decydentów amerykańskich z prezydentem Stanów Zjednoczonych na czele, by tę ustawę podpisać. Gdyby ta ustawa nie miała żadnego znaczenia i była tylko sztuką dla sztuki to oznaczałoby, że ci wszyscy wpływowi Żydzi są idiotami, że im po prostu chodzi o to, by uzyskać dokument, który jest kompletnie do niczego niepotrzebny i bezużyteczny. Czy są idiotami? Nie są. Z całą pewnością nie są. Są podli, ale nie są głupi. Nie wierzmy w to. Ten dokument to jest śmiertelna broń wymierzona w Polskę.

REKLAMA/Advertisement