REKLAMA/Advertisement

Sposób Partii Razem na kampanię wyborczą? “Anno, idziemy Twoim szlakiem”

295

– Zbyt często w natłoku codziennych działań, zapominamy o osobach, które wytyczały szlaki, motywują do walki, stanowią wzór do naśladowania. Taką osobą jest Anna Grodzka – jedna z najwspanialszych osób na lewicy. Anno – dziękujemy, że jesteś! Idziemy Twoim szlakiem – taki twitt ukazał się dzisiaj na koncie małopolskich struktur Partii Razem, z dodatkiem hasztagu #KrakówPamięta.

Hasztag jest tu szczególnie ciekawy, bo używano go do tej pory w tym medium w zupełnie innych sprawach, np. by upamiętnić Sonderaktion Krakau – niemiecką akcję pacyfikacyjną skierowaną przeciwko środowisku polskich uczonych, przeprowadzona 6 listopada 1939 r. w Krakowie lub pamięć o powstaniu warszawskim.

REKLAMA/Advertisement

W wyborach do Parlamentu Europejskiego “jedna z najwspanialszych osób na lewicy” bezskutecznie ubiegała się o mandat, startując z listy koalicji Lewica Razem. W sondażu IBRiS dla “Rzeczpospolitej” z 12-13 lipca Razem poparło 1.4 % respondentów. Czy ponowne postawienie na AG ma przynieść przekroczenie progu wyborczego?

REKLAMA/Advertisement