Spór o pociągi na festiwal. Owsiak chwali premiera za wysłanie składów: “Zwyciężył zdrowy rozsądek!”

– Dobra wiadomość to zawsze dobra wiadomość. Zwyciężył zdrowy rozsądek! – napisał Jerzy Owsiak, który tak pochwalił decyzję premiera Mateusza Morawieckiego za wysłanie dodatkowych pociągów na Pol’and’Rock Festival.

– To niesamowite, ale kiedy siedzieliśmy nad logistyką organizacji parkingów na Pol’and’Rock Festival– jutro w tej sprawie do Kostrzyna na spotkanie z władzami miasta udaje się nasza ekipa – nadeszła wiadomość, która pozwoliła wrócić Festiwalowi na właściwe tory – czytamy we wpisie Owsiaka na Facebooku.

REKLAMA/Advertisement

– Niech słowa podziękowania za tę decyzję pozwolą nam spokojnie i bardzo profesjonalnie przygotowywać się otwarcia jubileuszowej edycji Festiwalu już za 44 dni – dodał i złożył podziękowania wszystkim, którzy “tak pięknie i spontanicznie, a przede wszystkim – natychmiast odpowiedzieli na nasz apel i ruszyli pomóc fanom muzyki w dotarciu do Kostrzyna nad Odrą”.

Przypomnijmy, że premier Mateusz Morawiecki zdecydował o wysłaniu dodatkowych składów, które będą zabezpieczane przez policję.

REKLAMA/Advertisement

za: money.pl