“SE”: Policja znów była u Giertycha. Były wicepremier zaprzecza

“Super Express” opisuje dzisiaj piątkową imprezę, która miała miejsce w domu Romana Giertycha. Według gazety, zabawa była tak huczna, że doszło do dwukrotnej interwencji policji. Sam Giertych, zapytany o tę sprawę zaprzeczan.

– To już niemal tradycja, że kiedy u Romana Giertycha odbywa się huczna impreza urodzinowa, na miejsce oprócz znanych polityków i celebrytów przybywa też… policja – pisze dziennik.

Medium informuje, że świętowano urodziny żony byłego wicepremiera z czasów koalicji Ligi Polskich Rodzin z Prawem i Sprawiedliwością. Wśród gości byli: Bronisław Komorowski, Stanisław Gawłowski, Michał Kamiński czy aktorka Sonia Bohosiewicz. Wspaniałą zabawę mieli przerywać policjanci.

REKLAMA/Advertisement

– Przed posesję Romana Giertycha w Józefowie dwukrotnie przyjeżdżał radiowóz. Ok. godz. 22:30 oraz po północy – czytamy. Sam Giertych zaprzecza i mówi, że zakupił specjalną aparaturę do mierzenia poziomu głośności. Jednak rzecznik Komendy Stołecznej Policji mówi, że doszło do dwukrotnej interwencji funkcjonariuszy “u 40-letniego mężczyzny z powiatu zachodniego”. Z tego powodu skierowany ma zostać wniosek do sądu o karę za zakłócanie ciszy nocnej.

za: onet.pl

REKLAMA/Advertisement