REKLAMA

REKLAMA

Roszczenia żydowskie pchają Polskę w łapy Putina? To całkiem realny scenariusz [WIDEO]

719

Środowiska żydowskie w Stanach Zjednoczonych chcą od Polski 65 mld dolarów, czyli 220 mld zł. W tym celu podjęły działania prawne. Szykuje się ustawa, która pozwoli rządowi USA rozpocząć naciski na Polskę, aby dokonała “zadośćuczynienia” roszczeniom żydowskim.

W Telewizji Republika na ten temat byli przepytywania Stanisław Michalkiewicz i dr Jerzy Targalski – Żydzi żądają od Polski 220 mld zł! Komentują to Michalkiewicz i dr Targalski.

W rozmowie na sam jej koniec dr Targalski podjął jeszcze jeden wątek tej sprawy, który należy brać poważnie pod uwagę:
– Ta sprawa zostanie wykorzystana przez rosyjską agenturę. Chodzi o to, ażeby sprawy załatwić, a nie dać Rosji możliwości budowania swojego interesu. Jako obywatele powinniśmy żądać od naszych posłów i naszych władz, żeby w tej sprawie zajęli jasne stanowisko i żeby przede wszystkim powiedzieli co zrobili i co mają zamiar zrobić. Chodzi o to, aby tę ustawę zablokować, a jemu tej sprawy nie dać wykorzystać.

Stanisław Michalkiewicz dodał, że “Putin byłby głupi gdyby tej okazji nie wykorzystał”. Dodał również, że z jego inicjatywy środowiska polonijne w Stanach Zjednoczonych podjęły się działania, aby zablokować projekt niekorzystnej dla Polski ustawy.

REKLAMA

REKLAMA