REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Romaniuk: Lewicowo-liberalne media wyją, że srodowiska narodowe zmonopolizowały obchody tego wydarzenia

206

Moja aktywność tutaj w ostatnim czasie bardzo zmalała, jednak zbliżający się Marsz Niepodległości jest najlepsza okazją do tego, aby przypomnieć, że dla wszystkich Polaków obecność na nim obowiązkowa, chociażby dlatego, że świętujemy 100-lecie odzyskanie przez Polskę niepodległości.

Lewicowo-liberalne media wyją, że srodowiska narodowe zmonopolizowały obchody tego wydarzenia, a ja zapytam dlaczego miałoby być inaczej? Gdyż to właśnie Liga Narodowa z Romanem Dmowskim na czele opowiedziała się ostatecznie po właściwej stronie i to podpis Romana Dmowskiego i Ignacego Paderewskiego widnieje na Traktacie Wersalskim. Idea niepodległosci jest dla środowiska narodowego czymś fundamentalnym, a już szczególnie we współczesnej Europie, która dąży do centralizmu w ramach uNI eUROPEJSKIEJ i stopniowo pozbawia nas suwerenności.

Pomijając nawet kwestie ideowe, które są oczywistością dla organizatorów Marszu Niepodległości, to jest to po prostu najciekawsze wydarzenie, które tego dnia odbywa się w Warszawie. Jestem pewien, że każdy znajdzie tam co dla siebie, dlatego 11 listopada widzimy się w Warszawie!

Reklama / Advertisement

#ide11

Jarosław Romaniuk

Jarosław Romaniuk – absolwent studiów I stopnia na kierunku stosunki międzynarodowe, działacz akademicki i narodowy.

Reklama / Advertisement

Reklama / Advertisement