REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Robinson skazany na śmierć? Przeniesiono go do więzienia, w którym większość osadzonych to muzułmanie

2758

Tommy Robinson, zagorzały krytyk islamu w Wielkiej Brytanii, który relacjonował procesy muzułmańskich gangów gwałcicieli, właśnie został przeniesiony do więzienia w Leicester, w którym większość osadzonych to muzułmanie. Informację te podał późnym wieczorem Raheem Kassam – były redaktor naczelny Breitbart News London i były główny doradca lidera brytyjskiej Partii Niepodległości (UKIP) Nigela Farage’a.

Portal InfoWars dodał, że w nocy dziesiątki współwięźniów (muzułmanów) stukało dostępnymi w celach przedmiotami w ściany, krzycząc że Robinsona czeka śmierć. Istnieją obawy iż w więzieniu faktycznie może zostać zamordowany. Półtora roku temu 35-letni Kevin Crehan, który został skazany za to, że rzucał bekonem w meczecie, został znaleziony martwy w swojej celi.

Reklama / Advertisement

W sieci natychmiast rozgorzała zażarta dyskusja, w której na ogół zgadzano się, że jest to w praktyce wyrok śmierci na Robinsona. Kassam oznajmił w kolejnej wiadomości, iż z tego co zdołał się dowiedzieć, decyzja o przeniesieniu zapadła na samej górze Home Office – odpowiednika naszego MSW. W końcu kwietnia premier Theresa May mianowała Sajida Javida nowym ministrem odpowiedzialnym za Home Office. To pierwszy muzułmanin na tym stanowisku. Jest synem imigranta z Pakistanu.

Reklama / Advertisement

Dziennik Narodowy poleca