Robert Bąkiewicz wzywa do reakcji wobec roszczeń żydowskich: „Musimy reagować” [WIDEO]

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Robert Bąkiewicz, rozpoczął ogólnopolską kampanię przeciw roszczeniom żydowskim, w którą każdy może się zaangażować.

Na warszawskiej Pradze, Robert Bąkiewicz wraz z innymi działaczami narodowymi oraz znanymi raperami: Karatem i Sovą rozpoczął akcję wywieszania plakatów na budynkach, do których w przyszłości Żydzi mogą rościć sobie pretensje.

REKLAMA/Advertisement

Najpierw plakaty, później billboardy

Jak mówi szef Marszu Niepodległości to dopiero początek akcji. Kolejnym etapem będzie wykupienie billboardów w największych miastach w Polsce. Jaki jest cel tej akcji? Bąkiewicz wyjaśnia:

REKLAMA/Advertisement

– Celem akcji jest to, żeby jak najwięcej Polaków dowiedziało się o tej absurdalnej ustawie. Media głównego nurtu zamiatają sprawę pod dywan, a politycy chowają głowy w piasek. Musimy reagować!

– Musimy wyjść na ulice. Musimy pokazać rządowi, że nie zgadzamy się aby amerykańskie władze i żydowskie organizacje dyktowały nam warunki na jakich będziemy im oddawali pieniądze z niewiadomych przyczyn – powiedział Bąkiewicz, zachęcając do masowego działania społecznego.

REKLAMA/Advertisement

Zgodnie z ustawą 447 władze Stanów Zjednoczonych mogą wywierać wpływ na Polskę, by ta oddała Żydom mienie bezspadkowe o wartości 65 mld dolarów oraz zapłacić 300 mld dolarów w ramach restytucji majątku.

Zachęcamy naszych drogich czytelników do przyłączenia się do akcji. Zamieszczamy odnośnik do plakatu, aby móc go pobrać, wydrukować i przywieszać na budynkach.

Link do pobrania plakatu

Całość relacji można obejrzeć w materiale poniżej:

 

REKLAMA/Advertisement

za: medianarodowe.com

 

“Ta ziemia musi być nasza: to już od dawna nasi mędrcy nam mówili” – “Dziedzictwo” Romana Dmowskiego