Retoryka ruchu LGBT w świetle faktów naukowych

„Nachalna propaganda sprawia, że nie mówi się o szkodliwych konsekwencjach homoseksualizmu dla zdrowia psychicznego i fizycznego (depresje, samobójstwa, uzależnienie od narkotyków, zakażenie wirusem HIV). Ideolodzy LGBT negują fakt, że zaburzenia seksualne można leczyć. Nie wspomina się o potrzebie terapii i nie mówi o skutecznych metodach, które doprowadziły wielu ludzi do porzucenia skłonności homoseksualnych oraz do założenia szczęśliwej, tradycyjnej rodziny”.

Powyższy fragment pochodzi z nowej książki Wydawnictwa 3DOM „Retoryka ruchu LGBT w świetle faktów naukowych Tom I” autorstwa Wiktoria Łysowa. Stanowi ona spis rzeczywistych i obiektywnych badań prowadzonych na temat homoseksualizmu. Niniejsze opracowanie stara się pochylić i dogłębnie zbadać słuszność poglądów głoszonych przez ideologów i aktywistów ruchów LGBT.

Polecamy tą książkę wszystkim szukającym takich informacji, które ze względu na poprawność polityczną, są coraz mniej osiągalne. Pozycja jest już dostępna w przedsprzedaży: https://3dom.pro/18558-wiktor-lysow- retoryka-ruchu-lgbt-w-swietle-faktow-naukowych-tom-i.html

REKLAMA/Advertisement