“Jesteś biała, nie możesz być dziewicą!”. Muzułmanin zgwałcił nastolatkę, przytykając jej do gardła zaostrzony kawałek drewna.

Sąd w angielskim Hull skazał właśnie na 11 lat więzienia 33-letniego Somalijczyka Ahmeda Abdoule, muzułmańskiego imigranta który dokonał brutalnego gwałtu na nastoletniej Brytyjce (jej dane osobowe i wiek zostały utajnione w jej interesie).

Ofiara znała wcześniej napastnika, dlatego naiwnie nie przypuszczała iż w czasie składania mu wizyty, Somalijczyk zacznie jej grozić. Gdy znalazła się w jego domu we wschodnim Hull, została zamknięta w jednym z pokojów, po czym muzułmanin zmusił ją do wejścia na górę. Groził jej zaostrzonym kawałkiem drewna, który przytykał jej do gardła. Na nic zdały się płacz i błagania o litość. Dziewczyna miała nadzieję, iż fakt że była dziewicą powstrzyma gwałciciela.

– Jesteś biała, nie możesz być dziewicą! – pogardliwie odparł Somalijczyk.

Naciągnąwszy jej na twarz bluzkę (jak tłumaczył ofierze, nie chciał by na niego patrzyła), dokonał na Brytyjce gwałtu. Po fakcie dodał, że “nie była jedyną dziewczyną, która miała zostać ukarana”. Potem zagroził, że ją zabije, jeśli powie komukolwiek o tym przestępstwie. Ofiara powiedziała sądowi, że już nie czuje się bezpiecznie nawet we własnym domu.

za: dailymail.co.uk

REKLAMA/Advertisement