Rabiej o planach lewicy. Chcą homomałżeństw i adopcji dzieci przez pary jednopłciowe!

– Najpierw wprowadźmy związki partnerskie, potem równość małżeńską, a na koniec przyjdzie czas na adopcję dzieci – mówi w rozmowie z “Dziennikiem Gazetą Prawną” Paweł Rabiej – wiceprezydent Warszawy, który sam jest zadeklarowanym homoseksualistą, a znany ostatnio z niewybrednych ataków choćby na broniącą dzieci przed seksualizacją małopolską kurator oświaty Barbarę Nowak.

Zdaniem Rabieja “małżeństwa homoseksualne” są “konserwatywnym rozwiązaniem”. Jego zdaniem, państwo powinno dać możliwość sformalizowania takich związków.

REKLAMA/Advertisement

*********
(18+) LINK do nagrania z kamery zamachowca, który dokonał masakry w meczecie w Auckland [WIDEO]
*********

– Jestem zwolennikiem małżeństw homoseksualnych, bo jest to rozwiązanie w gruncie rzeczy bardzo konserwatywne. W sytuacji, w której trudno ludziom być ze sobą, nie chcą budować relacji opartej na zaufaniu, tworzenie takich małżeństw sprzyja stabilizacji społecznej – mówi.

REKLAMA/Advertisement

Zastępca Rafała Trzaskowskiego uważa, że nie należy zmieniać społeczeństwa “na siłę”. Powtarza tutaj słynną taktykę lewicy zwaną “taktyką salami” – mającą na celu powolne przejmowanie narracji i kolejnych instytucji, tak aby opinia publiczna akceptowała te postulaty.

– Najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło, że nie niszczą tkanki społecznej i polskiej rodziny. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki, o równość małżeńską z adopcją – mówi i dodaje, że “w wielu krajach adopcja dzieci przez pary homoseksualne jest dozwolona i nie spowodowała trzęsienia ziemi”.

REKLAMA/Advertisement

za: DoRzeczy.pl

 

(18+) Jest nagranie z kamery zamachowca, który dokonał masakry w meczecie w Nowej Zelandii [WIDEO]