REKLAMA

REKLAMA

Przestępcza działalność lewicy przeciwko prawdzie [WIDEO]

296

Dawid Wachowiak, działacz Fundacji Pro – Prawo do Życia opowiadał w studiu Mediów Narodowych o działalności jego organizacji i problemach z nią związanych.

– Fundacja Pro – Prawo do Życia od kilkunastu lat prowadzi kampanię społeczną na rzecz ratowania dzieci przed tym straszliwym procederem, jakim jest ich mordowanie w okresie prenatalnym czyli tzw. aborcją. Fundacja pokazuje prawdę. Żeby najskuteczniej walczyć z wrogiem, trzeba najpierw obnażyć go, powiedzieć jak wygląda. Dlatego Fundacja wychodzi z banerami wielkoformatowymi na ulice na pikiety, żeby pokazać czym jest zbrodnia aborcji: że jest to zabicie dziecka! – tłumaczył.

REKLAMA

– Taką sytuację mamy na terenie samej Warszawy mniej więcej co kilkanaście dni – stwierdził Daniel Wachowiak, zapytany o ataki fizyczne na działaczy lub sprzęt (samochody, banery). – Na pikietach przeciwnicy często nie chcą podejmować dyskusji, ale są też takie które rozmawiają i które dają się przekonywać.

Okazuje się, ze najczęściej niszczone są samochody dostawcze, oklejone plakatami antyaborcyjnymi a zaparkowane pod szpitalami, w których zabijane są dzieci.

– Robi się wszystko, by ten przekaz zakryć, by prawda się nie ujawniła. Trzeba sobie uświadomić, że aborcjonistów czyli ludzi faktycznie popierających aborcje jest w polskim społeczeństwie promil. Ale zło jest krzykliwe i oni krzyczą, oni się sprzeciwiają. Tak naprawdę nie kierujemy naszego głosu do nich, ale do ludzi nieprzekonanych, nie mających świadomości nt. realiów aborcji – tłumczył działacz.

REKLAMA

REKLAMA