REKLAMA

REKLAMA

Prezydent Poznania chce karać za prawdę o … homoseksualistach! Nie podoba mu się niepoprawny politycznie plakat.

1140

Nie godzę się na takie działania w przestrzeni publicznej – stwierdził prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, a Urząd Miasta Poznania złożył do prokuratury doniesienie w sprawie niepoprawnego politycznie plakatu umieszczonego na jednej z kamienic przez Fundację Pro – Prawo do Życia. Przedstawia on dane na temat praktykujących homoseksualizm i szerzącej się w tych szeregach pedofilii.

Chodzi o powyższy plakat umieszczony na jednej z poznańskich kamienic, który przedstawia dwóch nagich mężczyzn na tzw. paradzie równości oraz ujawnia mało znane dane na temat pedofilii, która szerzy się w tych środowiskach: „70 proc. zachorowań na AIDS dotyczy pederastów. Pederaści żyją średnio 20 lat krócej. 31 proc. dzieci wychowywanych przez lesbijki i 25 proc. wychowywanych przez pederastów jest molestowana. Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów 20 razy częściej”.

REKLAMA

W przesłanym do PAP oświadczeniu, szef Fundacji Pro – Prawo do życia Mariusz Dzierżawski zaznaczył: „naturalną ochroną dzieci przed wykorzystaniem jest poczucie wstydu. Od czasu rewolucji seksualnej media intensywnie pracują, aby to poczucie wstydu zniszczyć”.

– Nieprzyzwoite zdjęcia i zachowania stały się normą w gazetach i telewizji. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja w internecie. Ale deprawatorom to nie wystarcza. Postanowili niszczyć poczucie wstydu u dzieci poczynając od żłobków i przedszkoli. Robią to od wielu lat w całej Europie, również w Polsce. Naszą intencją jest poinformowanie rodziców, że celem edukacji seksualnej jest deprawacja waszych dzieci i uczynienie z nich łatwego łupu pedofilów – tak motywuje działania fundacji Dzierżawski.

REKLAMA

Dodał on, że plakat ma informować poznaniaków przed mającą odbyć się w sierpniu paradą: „niszczeniu poczucia wstydu i deprawacji dzieci służą również parady ekshibicjonistów, publicznie demonstrujących swoją seksualność. W sierpniu taka parada ma odbyć się w Poznaniu. Dlatego wywiesiliśmy w tym mieście bilbord informujący o patologiach związanych z homoseksualizmem”.

Z kolei prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak poinformował, że złożył zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie o możliwości popełnienia przestępstwa. Dotyczy ono “wykroczenia z art. 51 par. 1 i art. 141 Kodeksu wykroczeń” – wywoływania zgorszenia w miejscu publicznym i umieszczenia tam nieprzyzwoitego rysunku bądź napisu. Znaczące, że prezydentowi popierającemu tego typu dewiacje nie przeszkadza organizowana w sierpniu parada środowisk homoseksualnych i w sprawę tę zaangażował sprawę Nadzór Budowlany:

– Nie godzę się na takie działania w przestrzeni publicznej Poznania. Ze swojej strony postępowanie w sprawie legalności tej konstrukcji prowadzi Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego – ostro zapowiada włodarz Poznania, który popiera Marsz Równości, który odbędzie się w sobotę pod patronatem samego prezydenta miasta.

REKLAMA

za: stoppedofilii.pl, tvp.info