REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Polski turysta zginął w Egipcie. Okoliczności śmierci bardzo tajemnicze i niejasne …

836

Według informacji portalu Hurghada24.pl, w słynnym i popularnym egipskim kurorcie zginął 20-letni Marcin M. – polski turysta pochodzący z okolic Radomia. Nieoficjalnie mówi się o samobójstwie, jednak okoliczności, jakie towarzyszyły ostatnim chwilom Polaka są bardzo tajemnicze.

Marcin M. od kilku dni źle się czuł, miał niski poziom glukozy we krwi, był odwodniony. Trafił nawet na kilka godzin do szpitala, gdzie poinformował lekarzy, że “słyszy głosy”. Młody mężczyzna poprosił organizatora wycieczki o wcześniejszy powrót do kraju, ale ze względu na brak połączeń lotniczych było to niemożliwe.

Nasz  rodak zmarł w sobotę, 9 czerwca wieczorem. Wedle informacji portalu Hurghada24.pl, po kolacji w Hotelu Hawaii Aquapark Riviera Resort, zostawił on swoją dziewczynę i oddalił się. Na drugi dzień, w niedzielę jego zwłoki zostały odnalezione w pobliżu budowy w niedalekiej odległości od hotelu.

Reklama / Advertisement

Egipskie służby i prokuratura rozpoczęły postępowanie w tej sprawie. Hurghada24.pl informuje, że jak wynika z kamer monitoringu, Marcin M. miał otrzymać “coś” od kierowcy taksówki. Z tego powodu policja ma nie wykluczać faktu, że zmarł on po zażyciu narkotyków. Jednakże okoliczności śmierci Polaka nie są znane i niewykluczona jest również wersja o targnięciu się na własne życie.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku właśnie w Hurghadzie zginęła 27-letnia Magdalena Żuk, w równie tajemniczych i niewyjaśnionych okolicznościach. Egipski kurort jest jednym z najpopularniejszych miejsc, gdzie urlopy spędzają polscy turyści. Niestety, od niedawna kojarzy się on również z tajemniczymi zgonami naszych rodaków.

za: fakt.pl

Reklama / Advertisement