REKLAMA

REKLAMA

Polska Fair Play to nazwa ruchu prof. Gwiazdowskiego [WIDEO]

479

– Państwo gra z nami nie fair. Zarabiamy średnio 5 tys. zł, a mamy z tego 3 tys., państwo zabiera 2 tys. To nie jest fair. Młodzi ludzie chcą wziąć sprawy w swoje ręce. Zakładają firmy, ale państwo każe im płacić 1,3 tys. zł, zanim cokolwiek zarobią. To nie fair. Nasze partie nie robią nic, tylko się podszczypują. Faulują na każdym kroku – powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej Robert Gwiazdowski.

Gwiazdowski jest adwokatem w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, ekspertem w dziedzinie podatków w Centrum im. Adama Smitha. Wykłada na Uczelni Łazarskiego. Prowadzi własną działalność w zakresie doradztwa ekonomiczno-prawnego. 21 stycznia zapowiedział stworzenie nowego ruchu i od tego czasu organizuje wiele spotkań w całej Polsce ze swymi zwolennikami. Jak informuje, zgłosiło się już kilkanaście tysięcy chętnych a zbiórka pieniężna (50 tys. złotych) na zorganizowanie kongresu partii. Ma on odbyć się 2 marca.

REKLAMA

Dzisiaj poznaliśmy nazwę ugrupowania, która brzmi Polska Fair Play. PFP ma wsparcie Bezpartyjnych Samorządowcach oraz Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Lewiatan.

REKLAMA

REKLAMA