Polka z Wielkiej Brytanii: Wiecie, co mnie wkurza? Obrońcy uchodźców!

Kto mieszka za granicą pośród polskiej emigracji zarobkowej lub chociaż ma z nią kontakt (a o to nietrudno, zważywszy na skalę zjawiska), wie jak wiele prawdy jest w tym liście skardze. Czytajcie!

Wiecie, co mnie wkurza? Obrońcy uchodźców. Mieszka taki w Polsce od urodzenia, nie wyjechał nigdy za granicę na dłużej, niż 2 tygodnie i biadoli, ze uchodźcy nie są groźni, że nie każdy muzułmanin to terrorysta i tak dalej.

REKLAMA/Advertisement

Ja od ponad 4 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii. Miałam zamiar iść tu na studia. Ale się boję. Boję się mieszkać dłużej w tym kraju. Ostatnio zostałam zaatakowana przez czarnoskórego mężczyznę w wieku 35-40 lat za to, że wjechał we mnie rowerem i zwyzywał od fucking stupid bitches. Kiedy mój narzeczony odpowiedział “what did you just say?”, tamten od razu rzucił się z pięściami. Jego 8-10 letni syn stal kilka metrów dalej i mu kibicował z uśmiechem na twarzy. Nie macie pojęcia, jaka to jest kultura. Nie mówię, że każdy jest taki sam, bo mam kilku dobrych czarnoskórych znajomych, czy nawet przyjaciół muzułmanów. Ale pomimo tego, że ja wiem, że nic mi nie zrobią, jestem świadoma, że mogą być niebezpieczni dla innych ludzi, jeśli ci ich zirytują.

Taka maja kulturę, taki temperament. Muzułmanin i polski Sobuś naprawdę nie są dobrym polaczeniem. Nie dowiecie się, jacy są ci ludzie, jeśli nie poobcujecie z nimi trochę. Każdy z nich jest w porządku w stosunku do mnie, dopóki (np. w pracy, jako ich supervisor) nie zwrócę im uwagi, że robią cos nie tak. Wtedy zaczyna się krzyk, wyzywanie i machanie lapami. Jeśli się z nimi nie zgadzasz, krzyczą, że nazywasz ich kłamcami. Kiedy zwrócisz im uwagę, krzyczą, że jesteś rasistą. Ale kiedy się do nich uśmiechasz i zgadzasz z tym, co mówią, wtedy do rany ich przylot. Inna rzecz? Nachalni, jak cholera. Dziewczyna nie może nawet im pokazać, że jest dziewczyną. Serio. Nie musze wskakiwać w kieckę, czy robić make-upu, żeby mnie obskoczyło 5 Murzynów. Powiesz takiemu delikatnie, że nie jesteś zainteresowana, to nie zareaguje i dalej będzie za tobą łaził. Powiesz to mocniej i dobitniej? Jesteś fucking stupid bitch.

REKLAMA/Advertisement

Oni są nieprzewidywalni. Naprawdę chcecie tego w Polsce? Ja to widzę codziennie na ulicach i mam dość. I się boje. Chcecie się bać we własnym kraju? Powiecie, że tych kilku tysięcy się w Polsce nie zauważy? Nawet nie wiecie, jak oni się rozmnażają. Z moich afrykańskich znajomych każdy ma po 4-5 nieślubnych dzieci. Z muzułmańskich znajomych maja po tyle samo albo i więcej, tylko że już ślubnych dzieci. Także teraz to jest kilka tysięcy, za kilka lat będzie kilkadziesiąt, a później kilkaset. I oni będą dorastali w wierze islamu. Tak jak ci urodzeni w UK. A za kilkoma zamachami w UK stali właśnie ci, którzy się tu urodzili. Także analogia się nasuwa sama.

Proponuje każdemu obrońcy uchodźców zamieszkać na kilka lat w UK, Niemczech, czy Szwecji, poobcować trochę z tymi ludźmi i dopiero wtedy się wypowiedzieć.

REKLAMA/Advertisement

za: anonimowe.pl