REKLAMA

REKLAMA

Polacy ulegli imigranckiej propagandzie?! Zaskakujące wyniki sondażu ws. przyjmowania uchodźców.

732

Z sondażu IBRIS wykonanego dla “Rzeczpospolitej” wynika, że coraz mniej Polaków sprzeciwia się przyjmowaniu do naszego kraju tzw. uchodźców. Co prawda, przeciwnych jest jeszcze ponad 50 proc. naszych rodaków, ale zupełnie inaczej sytuacja wygląda, gdyby odrzucenie przyjęcia islamskich przybyszów wiązało się z wystąpieniem Polski z Unii Europejskiej.

Ankietowani sondażu odpowiadali na dwa pytania; pierwsze z nich brzmiało: “Czy Polska powinna przyjmować uchodźców?” Tutaj swój sprzeciw i odpowiedź “nie” wyraziło 53 proc. badanych. Jest to gorszy wynik, niż przy podobnym badaniu, kiedy pytano o przyjmowanie imigrantów w ramach obowiązkowych relokacji, które zostały dzisiaj ostatecznie odrzucone przez przywódców krajów członkowskich UE.

REKLAMA

Na powyższe pytanie, pozytywną odpowiedź dało 45 proc. badanych, a przed rokiem było ich mniej – 37 proc. Kolejne pytanie w sondażu wyglądało następująco: “Czy Polska powinna odmawiać przyjmowania uchodźców z krajów muzułmańskich, nawet gdyby wiązało się to z koniecznością opuszczenia Unii Europejskiej?”

Tutaj twierdząco odpowiedziało 36 proc. badanych, ale aż 56 proc. respondentów wolałoby przyjmować islamskich imigrantów niż poprzeć wyjście naszego kraju z Unii Europejskiej. Jak zaznacza “Rzeczpospolita”, wynik ten to kompletne odwrócenie proporcji z badania sprzed 2 lat! W 2016 roku na takie samo pytanie aż 56,5 proc. ankietowanych odpowiedziało, że nie można przyjmować imigrantów, nawet pod groźbą wyrzucenia Polski z Unii. Z kolei 38 proc. ankietowanych było za przyjęciem wyznawców Allaha.

Trudno określić wiarygodność sondażu IBRIS dla “Rzeczpospolitej”, ale patrząc na powyższe wyniki można mieć obawy, że Polacy ulegają propagandzie multikulti i zdają się kompletnie zapominać lub też nie zwracać uwagi na to, co masowe sprowadzanie islamskich imigrantów spowodowało w krajach Europy Zachodniej. Trend ten jest bardzo niepokojący, szczególnie przy ostatnich doniesieniach o ściąganiu tysięcy muzułmańskich imigrantów z Azji Środkowej. Czyżby Polacy zostali kompletnie zmanipulowani i ogłupieni lewicowo-liberalną propagandą?

REKLAMA

za: onet.pl

REKLAMA