Podolski: 15 osób pokrzywdzonych przez Zbigniewa Stonogę na kwotę 18 mln złotych! Poszukiwani są kolejni

Wacław Podolski, biznesmen któremu Zbigniew Stonoga jest winny około miliona złotych (jemu i członkom jego rodziny), nie odpuszcza i szuka również innych osób poszkodowanych przez Stonogę. Jak ogłosił na Facebooku – w tej chwili takich osób, które się do niego zgłosiły jest 15, a łączna kwota, na którą według niego te osoby są stratne na robieniu biznesów ze Stonogą, ma wynosić aż 18,4 mln złotych!

We wrześniu pisaliśmy o tym, że Wacław Podolski swój dług wystawił na sprzedaż na Allegro, ale Allegro usunęło aukcję – Milionowy dług Stonogi na sprzedaż

REKLAMA/Advertisement

Skąd wziął się blisko milionowy dług Stonogi wobec Wacława Podolskiego i jego rodziny? Otóż na przełomie 2013/2014 roku doszło do negocjacji oraz sprzedaży przez Wacława Podolskiego firmy Viamot SA, której akcje nabył Zbigniew Stonoga. Stonoga za te akcje zapłacił około 600 tys. zł, ale nie uregulował nigdy dalszych 911 tys. Sprawą ostatecznie zajął się komornik, ale okazało się, że ten nie znalazł… majątku Stonogi. Stonoga oficjalnie jest bowiem “goły i wesoły”.

Sumliński: Stonoga współpracował ze służbami specjalnymi, gromadząc haki na Leppera [WIDEO]

REKLAMA/Advertisement

Podolski postanowił więc poszukać jeszcze innych osób, które zostały w ten sam sposób jak on i jego rodzina potraktowane przez Stonogę. I jak twierdzi znalazł już 15 takich osób.

REKLAMA/Advertisement

Wacław Podolski na Facebooku
Podsumowałem dotychczasową akcję zbierania pokrzywdzonych. Zaznaczam, że mnie przyśieca nieco inny cel niż Panu Moskwie. Zbieram na adresie : zwston@gmail.com takie dane jak kwota na jaką oszukał Robal, czy było zgłoszenie do organów ścigania i czy była zakładana sprawa cywilna w sądzie, ewentualnie wynik postępowania. Zapewniam dyskrecję. Na podstawie zebranych danych będę chciał zaonteresować główne media tą sprawą.
Do tej pory zgłosiło się 15-u pokrzywdzonych przez Stonogę na kwotę 18.389.000zł. Proszę zgłaszać dalej ….