REKLAMA

REKLAMA

Warmińsko-mazurskie: Podejrzany o podwójne morderstwo Hindus trafił do aresztu.

833

Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 28-letni obywatel Indii, który podejrzany jest o zabójstwo dwóch osób i ranienie jednej. Zbrodni dokonał w niedzielę w Olsztynku (woj: warmińsko-mazurskie), a jego ofiarami padli pracujący w Polsce imigranci.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury, która zaproponowała trzy miesiące aresztu jako środek zapobiegawczy. Wcześniej śledczy przedstawili Hindusowi zarzuty podwójnego zabójstwa. Do tragedii doszło w niedzielę w gminie Olsztynek. Policjanci zostali zawiadomieni o szarpaninie, do jakiej doszło między gośćmi gospodarstwa agroturystycznego. Jeden z mężczyzn ranił trzech uczestników zajścia i okazało się to nadzwyczaj skuteczne, bo dwóch nie udało się uratować, a ranny trafił do szpitalu w Olsztynie, a prokuratura informuje, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Ofiarami Hindusa są: jego rodak i obywatel Egiptu. Wszyscy oni pracowali w niedalekim zakładzie przetwórczym i mieszkali w gospodarstwie agroturystycznym. Również ranny mężczyzna to Hindus. Prokuratorzy nie informują na razie o przyczynach, okolicznościach i motywach zbrodni. Wiadomo, że wszyscy uczestnicy tragedii byli trzeźwi. W związku ze sprawą policja zatrzymała również trzech innych obcokrajowców, ale zostali oni zwolnieni jeszcze tego samego dnia.

za: polsatnews.pl

REKLAMA

REKLAMA