REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Piosenkarka-aborcjonistka gwiazdą gali “Szlachetnej Paczki”. Kompletny upadek tej inicjatywy?

433

Jak poinformowała Anna Trutowska – działaczka pro-life na stronie fundacji Pro – Prawo do Życia, na gali XVIII edycji Szlachetnej Paczki pojawi się znana opinii publicznej głównie z obnoszeniem się z dokonaniem aborcji na własnym dziecku piosenkarka Natalia Przybysz.

Przybysz stała się “gwiazdą” lewicowych mediów w czasie “Czarnych Marszów” z 2016 r., kiedy przyznała się do przeprowadzeniu tego zbrodniczego zabiegu. Decyzji tej nie żałowała, popiera aborcję i jako argument ku pozbyciu się trzeciego dziecka podała, że  nie chciała “wracać do pieluch”.

– Poprzez swoje wyznanie w wywiadzie dla Wysokich Obcasów Natalia Przybysz celowo upubliczniła całą sprawę. Nie jest to już jej prywatna, niezwiązana z działalnością sceniczną kwestia, ale wręcz przeciwnie – manifest, którego dokonała świadoma tego, co zrobiła. Z wywiadu jasno przy tym wynika, że po swojej aborcji poczuła ulgę i nie żałuje jej. Stała się więc symbolem poparcia dla postulatu legalizacji aborcji. Gdzie w tym wszystkim jest jej dziecko? Niekochane, niechciane, w końcu odrzucone w najbardziej brutalny do wyobrażenia sposób – zamordowane w rezultacie „świadomej decyzji” i chęci zachowania „jakości życia”. Nie sposób przy tym nie zapytać, czy to właśnie nie ono było tym najbardziej potrzebującym człowiekiem, którego życie znalazło się w niebezpieczeństwie, ale któremu nikt nie udzielił pomocy – czytamy na stronie internetowej fundacji Pro – Prawo do Życia.

Reklama / Advertisement

– Szczytne cele i ideały zobowiązują. Z całą pewnością jest wielu artystów, którzy mogliby swoimi występami uświetnić Galę Szlachetnej Paczki. Zaproszenie akurat Natalii Przybysz to komunikat sprzeczny w swoim przekazie z ideowymi założeniami projektu, którego hasłem jest Lubię ludzi. Nie można udawać, że nic się nie stało. W imię wygodnego życia i przez brak miłości zabity został maleńki, bezbronny człowiek. Trudno o bardziej radykalny wyraz egoizmu i pogardy dla życia drugiej osoby. Czy chcemy społeczeństwa, które będzie się kierowało takimi antywartościami, jakie prezentuje i jakie promuje Natalia Przybysz? Czy celem Paczki nie jest łączenie ludzi i wychowywanie ich do odpowiedzialności za siebie i za drugiego człowieka? Czy chwilowy poklask i rozrywka są ważniejsze od jasnego i stanowczego sprzeciwu wobec haniebnego procederu mordowania dzieci? Na te pytania organizatorzy Gali muszą odpowiedzieć sobie sami – podsumowała Anna Trutowska.

za: pch24.pl

Reklama / Advertisement