REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Ogromny sukces mediów niezależnych. Ponad 700 tys. Polaków oglądało na żywo Marsz Niepodległości [WIDEO]

1104

Ogromny sukces mediów niezależnych. Ponad pół miliona Polaków oglądało na żywo Marsz Niepodległości takim jaki on jest.

Bez niezależnych mediów, nie byłoby niezależnego przekazu. Media niezależne nie są powiązane z żadnymi wielkimi korporacjami, nie otrzymują żadnego wsparcia od rządu w postaci np. reklam spółek skarbu państwa. W Polsce takie media mają też bardzo ciężki żywot, ponieważ są na liberalno-lewicowym celowniku.

Takie kanały jak eMisjaTV czy wRealu24 na własnej skórze odczuły czym jest prewencyjna cenzura w sieci, kiedy oba kanały zniknęły z YouTube. Dzięki protestom, które udało się nagłośnić, oba niezależne media pojawiły się z powrotem na Youtube i dzięki temu setki tysięcy Polaków w Polsce i zagranicą mogli oglądać Marsz Niepodległości

Reklama / Advertisement

Liderem pod względem wyświetleń okazał się kanał eMisjaTV, który zgromadził przed monitorami mniej więcej tylu widzów ilu było uczestników Marszu Niepodległości.

 

wRealu24 odnotowało niewiele gorszy wynik oglądalności niż eMisjaTV. Przy realizacji transmisji na żywo z Marszu Niepodległości wRealu24 współpracowało z Mediami Narodowymi, czyli mediami Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Relację obu tych mediów obejrzało łącznie ponad 400 tys. osób.

Reklama / Advertisement

Najmłodszy z tych trzech kanałów na Yotube może się pochwalić także bardzo dobrym wynikiem.

 

A kto chciałby obejrzeć Marsz Niepodległości “na żywo”, czyli tak jak przebiegał on naprawdę, a nie tak jak pokazywały go TVPiS czy TVN, może obejrzeć zarejestrowane na Youtube relacje na kanałach Mediów Narodowych, wRealu24 i eMisjaTV.

Media Narodowe

eMisjaTV

wRealu24

Reklama / Advertisement