ODSZCZEPCIE SIĘ!

Większość ludzi już dawno zapomniała o świńskiej grypie. Nikt nie zwracał uwagi na WHO, działania Światowego Forum Ekonomicznego, czy wydarzenia takie jak „Event 201”. Politycy nie dali po sobie również poznać, że od dawna byli przygotowani na strategię szokową. Media jak zwykle snuły opowieści bożonarodzeniowe i nikt nie podejrzewał, co nas wszystkich czeka. Niespodziewanie przeżyliśmy całkowitą reorganizację obecnie panującego porządku. Szczepienia, maseczki, kwarantanna, ocenzurowane media, lockdowny. Trudno jest uwierzyć, że mimo demokracji nasze życie zostało poddane niemal całkowitej kontroli.

O powyższych problemach prawi książka „Fałszywe pandemie. Argumenty przeciwko rządom strachu”. Autorem pozycji jest prawdziwy weteran walk z fałszywymi pandemiami dr med. Wolfgang Wodarg. Niemiecki pulmonolog podjął się analizy występujących w czasie pandemii zjawisk oraz zaprezentował zupełnie nowe podejście do wirusa SARS-CoV-2. Dzieło oparte jest o bogate doświadczenie lekarskie, badania, a także o literaturę z zakresu biologii czy psychologii.

Uczony wykazał także konsekwencje szczepień, które towarzyszą nam nie od dziś. Wspomniał o poszczepiennych powikłaniach, które wystąpiły w postaci narkolepsji u dzieci i młodzieży przeważnie w krajach skandynawskich po inwazji grypy A/H1N1. Lwią część publikacji poświęcił objawom, jakie towarzyszyły pacjentom po przyjęciu preparatu na Covid np. problemy neurologiczne, zatory płucne czy powikłania sercowe.

Pozycja jest dowodem na to, że nie potrzebujemy żadnych szczepień́ przeciwko wirusom dróg oddechowych, które co roku powracają̨ w nowej postaci. Żadnych szczepień́ przeciwko grypie, a już̇ na pewno przeciwko koronawirusowi. Szczepienia te są̨ dla wielu osób wręcz niebezpieczne. Ci, którzy zachwalają̨ szczepienia o wysokim ryzyku i wątpliwych korzyściach, chcą̨ na nich zarobić́ lub dążą do celów, które nie mają nic wspólnego z naszym zdrowiem.

Już w tym miesiącu będziemy mieli okazję gościć autora wyżej wskazanej pozycji. Dr Wodarg odwiedzi trzy polskie miasta – Kraków, Warszawę oraz Gdynię. Organizatorami wydarzenia są Wydawnictwo 3DOM oraz Ordo Medicus. Wstęp wolny!

REKLAMA/Advertisement

TRASA DR MED. WOLFGANGA WODARGA

•    Kraków – 28.01.2022, godz. 18:00 – Hotel Sympozjum&SPA– Kobierzyńska 47, 30-363 Kraków

•    Warszawa – 30.01.2022, godz. 18:00 – Hotel Royal Arkadia – Bronisława Czecha 10, 04-555 Warszawa

•    Gdynia – 31.01.2022, godz. 18:00 – Hotel Fatlom – Grunwaldzka 7, 84-230 Rumia/Gdynia

Serdecznie zapraszamy na konferencje oraz polecamy zakup książki dostępnej na stronie Wydawnictwa 3DOM: https://3dom.pro/18886-falszywe-pandemie-argumenty-przeciwko-rzadom-strachu.html