REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Nowy teledysk do piosenki “Powstaję z kolan” z płyty “Cmentarz Wyklętych” [WIDEO]

984

Dzisiaj ukazał się teledysk w jakości 4K do utworu “Powstaję z kolan”. To w zasadzie ballada, zamykająca płytę “Cmentarz Wyklętych”. Utwór opowiada o naszej codziennej Drodze Krzyżowej w kontekście Żołnierzy Podziemia Antykomunistycznego, którzy swój Krzyż mieli w wierze ale który oparty był również o tęsknotę do Niepodległej Wielkiej Polski. To idealny przykład, gdy w naszym życiu nie mając żadnej nadziei, możemy “Powstać z Kolan” widząc jedyną Najjaśniejszą Prawdę!

Jednak ten utwór jest poświęcony komuś jeszcze: wszystkim tym, którzy walczą każdego dnia, nie poddają się pomimo różnych chorób i dla tych którzy wątpią w swoje możliwości. Głównym bohaterem jest Kamil Skitek – młody człowiek, patriota, działacz Młodzieży Wszechpolskiej oraz dwukrotny wicemistrz Polski w rzucie maczugą w zawodach lekkoatletycznych dla osób niepełnosprawnych. Na co dzień mieszka sam. Bez pomocy innych, o własnych siłach co dzień pokonuje trudy związane z porażeniem kończyn górnych i kończyn dolnych. Jego zaparcie i siła, którą ma w sobie dają bardzo dużo motywacji innym ludziom!

Tekst/Wokal – SOVA
Mix/Master – Nestor/Studio Mróz
Muzyka – Jurrivh
Utwór pochodzi z albumu “Cmentarz Wyklętych”

——————–
Parę słów od Kamila:

– Pamiętajcie nie ważne jaką chorobę mamy, czy chodzimy o kulach, jeździmy na wózku – póki mamy sprawny umysł możemy dokonać wszystkiego! Jest tylko jeden warunek, a mianowicie nie możemy się bać i ulegać osobom, które Nam po prostu zwyczajnie zazdroszczą, czy też chcą Nas poniżyć i wmówić, że jesteśmy do niczego… Nie możemy być na takie rzeczy podatni, musimy iść do przodu i zmierzać do swojego wybranego celu, a jeżeli będziecie uparci i zastosujecie się do tego, co napisałem, to wszystko się uda! Ktoś zaraz pomyśli “łatwo Ci mówić”, ale zaraz, zaraz – ja tego wszystko doświadczyłem. Na własnej skórze i doskonale wiem, o czym mówię.

ParkerShop.pl: Zestawy Parker Urban już od 199 zł

Dokuczanie, zazdrość, poniżanie, wyśmiewanie, zwątpienie – te pojęcia nie są mi obce. Jednak tylko moja determinacja pozwoliła mi dotrzeć do miejsca, w którym obecnie jestem, pomimo schorzenia, które towarzyszy mi od urodzenia. Jest ktoś kto stoi zawsze przy mnie, tym “ktosiem” jest Pan Bóg, szczerze to różnie między nami bywało, ale wiem, że jest i wiem, że gdyby nie jego naprowadzanie mnie na właściwą ścieżkę to również nie byłoby mnie w obecnym miejscu. Dlatego, nie bójce się działać, siedzenie w tak zwanych czterech ścianach, to nie jest dobre rozwiązanie, tym bardziej, że życie jest zbyt krótkie! Powtórzę jeszcze raz, nie ważne jaka choroba, co Nam dolega… Z pomocą Boga, i osobistej determinacji, upartości, chęci – osiągniemy każdy cel! Powstaniemy z Kolan!

Dziennik Narodowy poleca