“Nothing Else Matters” – szczecińska, folkowa Tulia opublikowała wideoklip [WIDEO]

Tulia to polski żeński zespół wokalny wykonujący muzykę folkową, założony w Szczecinie w zeszłym roku. W październiku 2017 r. wokalistki nagrały i opublikowały folkową wersję przeboju Depeche Mode “Enjoy the Silence”. który w tym samym miesiącu został udostępniony na oficjalnym fan page’u zespołu na Facebooku. W lutym br.wydały oficjalny teledysk do piosenki, który uzyskał ponad 2,5 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

Na rozszerzonej wersji pierwszej płyty wydanej wiosną znalazło się pięć dodatkowych piosenek, w tym m.in. covery “Enjoy the Silence” Depeche Mode oraz “Nothing Else Matters” zespołu Metallica. Ten ostatni utwór doczekał się wreszcie teledysku.

– W grudniu mija rok od czasu, kiedy rozpoczęła się nasza przygoda. Tuż przed świętami, po raz pierwszy stanęłyśmy przed kamerą. Utworem od którego zaczęłyśmy nagrania debiutanckich czterech klipów była nasza wersja “Nothing Else Matters” zespołu Metallica – jeden z pierwszych zaśpiewanych wspólnie utworów. Śmiało można powiedzieć, że zdjęcia dokumentują pierwsze chwile zespołu Tulia – naszą historię. Z okazji “rocznicy”, chcemy się nimi z Wami podzielić, a zarazem podziękować za wszystkie piękne i wzruszające momenty, w których z nami byliście. Za Wasze głosy w Opolu, za pozytywną energię, którą nam dajecie, za platynową płytę. ale przede wszystkim za Waszą obecność na naszych koncertach. Pięknie dziękujemy! – piszą artystki w opisie nagrania zamieszczonego na Youtube.

REKLAMA/Advertisement