REKLAMA

REKLAMA

Noblista ostatecznie wyjaśnił zagadkę pozaziemskiego życia: “Wyższa cywilizacja przyjeżdża tymi UFami i przygląda się” [WIDEO]

3172

– Na innych galaktykach są… jest trzy poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżsi. I wyższa cywilizacja przyjeżdża tymi UFami i innymi i przygląda się co oni tu wyprawiają. Jak zagrozimy destabilizacji tutaj Macronem, tym Putinem, to oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemi się zwinie, wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tysięcy lat, przyślą nam Adama i Ewę i od nowa będziemy budować. Znów od tego samego momentu, w którym dziś jesteśmy. To też musimy brać pod uwagę – w ten “zajmujący sposób” podczas niedzielnego spotkania w ramach Klubu Obywatelskiego w Krośnie mówił noblista (aczkolwiek nie z dziedziny fizyki czy chemii), Lech Wałęsa.

– Dzisiaj uczony różne rzeczy znajdują, różne rzeczy wykopują w kamieniu, te piramidy nawet. No nie ma odpowiedzi, skąd to się wzięło. W związku z tym musimy założyć wszystko. Nieważne! Dzisiaj jest ważne, żebyśmy się porozumieli, byśmy zrozumieli, że piękny jest świat i też urządzony. Wychodzimy z tych starych rozwiązań, nieuczciwości, wojen – nakrecał się coraz bardziej własnymi słowami były prezydent. – Wyciągnijmy z tego wnioski i traktujmy, że całą Ziemię Pan Bóg nam dał wszystkim. Tylko przez te podziały, przez te granice jedni mieszkają tam gdzie jest gorąco i aż mają kolor skóry zmieniony, a drudzy całe życie się nie rozbierają, bo tam za zimno. Tak nie może być – dodał.

REKLAMA