Niemka ofiarą zbiorowego gwałtu. Bito ją i wszystko nagrywano. Sprawcami są 12-14 letni imigranci

Jedną z głośniejszych w Niemczech w ostatnich dniach spraw kryminalnych jest pobicie oraz zbiorowy gwałt na niespełna 19-letniej, lekko upośledzonej umysłowo Niemce.

W piątkowy wieczór ofiara spotkała się z bliskim przyjacielem na placu zabaw w Mülheim an der Ruhr w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia. Kiedy przyjaciel odszedł, zbliżył się do niej nastolatek którego kobieta znała z widzenia i dlatego nie przeczuwała niebezpieczeństwa, po czym zwabił ją do pobliskiego lasu.

REKLAMA/Advertisement

W krzakach czekali już jego koledzy: łącznie było ich pięciu – w wieku od 12 do 14 lat. Wszyscy są dziećmi imigrantów z Bułgarii (na forach niemieckich pojawiają się informacje, że byli to Cyganie, stanowiący ok. 5 % populacji kraju). Razem zmusili Niemkę do seksu oralnego. Potem została pobita i ostatecznie kolejno przez nich zgwałcona. Przestępczy czyn został zarejestrowany za pomocą telefonów oprawców.

Sprawcy zbiegli z miejsca a zakrwawioną kobietę znalazła starsza Niemka, która wezwała pogotowie i policję. Sprawcy zostali szybko zidentyfikowani i zatrzymani. Dwóch najmłodszych szybko opuściło posterunek, gdyż karnie odpowiadać za swoje czyny w Niemczech można od 14 roku życia. Śledztwo trwa.

REKLAMA/Advertisement

za: spiegel.de

Szwedzkie miasteczko terroryzowane przez gang 8-12 letnich imigrantów. Biją, grożą gwałtami!