Niemcy: Wyrodna matka wynajmowała syna pedofilom. Przyczyniły się do tego Jugendamt i sądy!

47-letnia matka, wspólnie z 37-letnim partnerem, przez dwa lata wynajmowała swojego kilkuletniego syna pedofilom. Handel dzieckiem odbywał się w Internecie, a każdy chętny zapłacił parze po kilka tysięcy euro.

W tym celu wykorzystano tzw. Darknet, ukrytą część Internetu. Informacje te potwierdzone zostały przez rzecznika Landeskriminalamt (Krajowej Policji Śledczej Niemiec) w Stuttgarcie.

REKLAMA/Advertisement

Jak podaje “Deutsche Welle”, “kiedy policja w marcu 2017 r. poinformowała urząd o prawdopodobnym seksualnym wykorzystywaniu chłopca, Jugendamt odebrał chłopca biologicznej matce – powiedział rzecznik starostwa Breisgau-Hochschwarzwald, Matthias Fetterer. Po jakimś czasie sąd rodzinny – nie wiadomo, dlaczego – umieścił chłopca z powrotem w rodzinnym domu. Decyzję tę potwierdził wyższy sąd krajowy. Dopiero we wrześniu 2017 chłopak ostatecznie został odebrany rodzinie, po tym jak policja po raz kolejny poinformowała o jego molestowaniu. Wcześniej ktoś anonimowo złożył doniesienie na policji. Również w wieku przedszkolnym dziecko było pod pieczą Jugendamtu. Chodziło o „pomoc we wspieraniu osobistego rozwoju chłopca””.

Część członków pedofilskiej szajki jest już za kratkami.

REKLAMA/Advertisement

za: dw.com