Niemcy: Banda arabskich wyrostków sterroryzowała kąpielisko. Kilkaset osób uciekło z basenu [WIDEO]

Już kolejny raz w niemieckim Dusseldorfie w Nadrenii-Północnej Westfalii policja zmuszona była zamknąć publiczne kąpielisko z powodu agresywnego zachowania młodzieńców pochodzących z krajów arabskich.

Grupa około 60 osób pochodzących “z krajów Maghrebu” kompletnie ignorowała polecenia obsługi otwartego basenu i chciała przejąć nad nim kontrolę. Zajęli zjeżdżalnię i wieżę do skoków, kompletnie nie reagując na polecenia obsługi. Sześciu ochroniarzy nie potrafiło opanować sytuacji i aż 20 policjantów musiało radzić sobie z krewkimi młodzieńcami, którzy wobec funkcjonariuszy podnosili groźby i inwektywy. Co ciekawe, przedstawiciele stróżów prawa nie chcieli ujawnić ich narodowości, a z powodu ich agresji 500 osób musiało opuścić basen.

REKLAMA/Advertisement

To już kolejne, takie skandaliczne zajście w Dusseldorfie. Poprzednio otwarty basen został zamknięty z powodu agresji arabskich gości zbierających się w liczące setki osób grupy. Potraktowani zostali bardzo pobłażliwie i tylko dwie osoby zostały spisane. To spowodowało zatrudnienie ochrony, która również, jak widać nie radzi sobie z “ubogacającymi” Niemcy kulturowo gośćmi.

za: dw.com.pl

REKLAMA/Advertisement