“Niebezpieczne związki Donalda Tuska” Sumlińskiego i Budzyńskiego nominowane do nagrody “Empiku”

Nominacja w kategorii bestsellerów Empik jest sprawą absolutnie bardzo sympatyczną i w ogóle jest nam bardzo miło – pytanie tylko, jak zniesie to transmitujący galę Empik na żywo TVN?

“Nominację w kategorii literatura faktu otrzymuje książka pt. “Niebezpieczne związki Donalda Tuska” traktująca o związkach byłego premiera i obecnego Przewodniczącego Rady Europejskiej z niemieckim wywiadem, wywiadem wojskowym PRL i mafijnym półświatkiem”. Czy ktoś jest w stanie wyobrazić sobie taki przekaz w tej telewizji? To może być interesujące.

REKLAMA/Advertisement

Generalnie – jestem w szoku…

Wojciech Sumliński, sumlinski.pl

REKLAMA/Advertisement

Ta książka nie spodoba się panu, dla którego polskość to nienormalność- „Niebezpieczne związki Donalda Tuska” to opatrzona klauzulą tajności historia związków byłego premiera z niemieckim wywiadem światem służb specjalnych i mafijnym półświatkiem – zapowiada swój najnowszy hit dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński, który napisał swoje nowe dzieło wspólnie z majorem Tomasz Budzyńskim, byłym oficerem ABW.
Książka „Niebezpieczne związki Donalda Tuska” odsłania związki byłego premiera z niemieckim wywiadem, światem służb specjalnych i mafijnym półświatkiem. Niniejsza pozycja to starannie przygotowane 300 stron rzetelnie zebranych i aż dotąd opatrzonych klauzulą tajności informacji dotyczących jednego z najważniejszych europejskich polityków, od kilkudziesięciu lat ogrywającego kluczową rolę w wydarzeniach, które miały i wciąż mają wielki wpływ na polską rzeczywistość.

Książka NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI DONALDA TUSKA dostępna w cenie promocyjnej pod linkiem:

sumlinski.com.pl/ksiazki/89-niebezpieczne-zwiazki-donalda-tuska.html