REKLAMA

REKLAMA

Nasila się przemoc środowisk LGBT. Gdzie jest polskie państwo? [WIDEO]

850

Działacze Rot Niepodległości i redaktorzy Mediów Narodowych poruszali problem wzrastającej agresji środowisk LGBT i narzucanej przez nie ideologii.

– Jestem przedstawicielem Mediów Narodowych, rozmawiam z ludźmi przychodzącymi na te wydarzenia – mówił red. Michał Jelonek. – Faktycznie nienawiść można było np. w Białymstoku zobaczyć po stronie ludzi, którzy stawili się tam, by przemaszerować pierwszy raz w historii miasta w tzw. Marszu Równości.

REKLAMA

Wspomniał o rzucaniu jajkami i kamieniami z tej strony.

– Ta agresja była po stronie środowiska organizującego Marsz Równości. Mam nieodparte wrażenie, że ta agresja z każdym dniem nabiera mocy – stwierdził.

REKLAMA

Reklama

– Ja zostałem zatrzymany przez policję właśnie po atakach aktywistów LGBT czy jakichś dewiacyjnych lub lewackich – przypominał o swoich doświadczeniach z kontrakcji wobec czerwcowej Parady Równości w Warszawie Robert Bąkiewicz. – Niestety polska policja jest bardzo wyrozumiała w stosunku do tych aktywistów. Im wolno więcej! (…) Ta bezkarność będzie potęgować ich agresję.

– Oni stosują cały czas tę samą metodę, na zasadzie “My jesteśmy pokrzywdzeni” – tłumaczył red. Michał Murgrabia. – To nam się należą prawa, nas trzeba otoczyć kloszem bezpieczeństwa i przymknąć oko na to, co robimy. I oni z tego korzystają w całkowicie wyrachowany sposób.

REKLAMA