(18+) Publiczna egzekucja trzech pedofilów – najpierw ich rozstrzelano, a potem ciała powieszono na dźwigu [WIDEO]

Trzech pedofilów, którzy zgwałcili i zamordowali 10-letniego chłopca, zastrzelono a potem ich ciała przymocowano na dźwigu w publicznej egzekucji w stolicy Jemenu, Sanie.

USA: Ojciec zabija przed kamerami pedofila krzywdzącego jego syna [WIDEO]

Prawo szariatu jest powszechnie stosowane w Jemenie i służy jako podstawa dla wszystkich przepisów prawnych w kraju. Przestępstwa które karane są karą śmierci obejmują akty przemocy, takie jak morderstwo, gwałt czy terroryzm lub bardziej “obyczajowe”, takie jak cudzołóstwo, niewłaściwe zachowanie seksualne, homoseksualizm, prostytucja, bluźnierstwo i apostazja. Porwanie, napad, handel narkotykami i zdrada mogą również być przyczyną skazania na karę śmierci w zależności od okoliczności. Podstawową formą egzekucji w Jemenie jest rozstrzeliwanie, choć kamienowanie, ukamienowanie, powieszenie i ścięcie głowy są również dozwolone.

Zbrodnicze trio zostało skazane za zabójstwo małego Mosada Saleha al-Mothany. Jemeńscy policjanci zmusili trójkę morderców – ubraną w niebieskie kombinezony – by położyli się twarzą na macie, a tłum zgromadzony na publicznym placu w Sanie wiwatował. Policjanci oddali w korpus każdego ze skazanych po pięć strzałów. Zwłoki powieszono potem wysoko przy użyciu dźwigu, gdzie zostały do następnego ranka, aby wszyscy mogli je zobaczyć – i jako ostrzeżenie dla innych.

za: yemen-now.com

REKLAMA/Advertisement