Muzułmanin kłóci się z Polakiem: W Twoim kraju rośnie w siłę rasistowski, prawicowy radykalizm [WIDEO

Do ciekawej sytuacji doszło podczas demonstracji organizowanej przez działaczy niemieckiej odnogi ruchu identytarystycznego – Identitäre Bewegung. Protest pod hasłem “Przyszłość dla Europy” zorganizowano 17 czerwca b.r. w Berlinie.

Kamera zarejestrowała m.in. młodego islamistę, który oburzony jest iż Niemcy mają czelność twierdzić, iż tracą kraj na rzecz takich jak on. Muzułmanin mówi, że podobna a zatrważająca sytuacja występuje i w innych krajach. Gdy wymieniając je, wspomina i nasz kraj – okazuje się, że w tłumie jest również Polak, któremu wypowiedzi muzułmanina bardzo się nie spodobała.

REKLAMA/Advertisement

W grudniu 2015 r. (a więc nie obejmuje to w znacznym stopniu efektów obecnego kryzysu imigranckiego) w Berlinie było 621.075 zarejestrowanych rezydentów o obcym obywatelstwie i kolejne 457.016 obywateli niemieckich “pochodzenia imigranckiego”, co oznacza, że byli to ​​imigranci lub ich dzieci przybyli po 1955 r. Cudzoziemscy mieszkańcy Berlina pochodzą z około 190 różnych państw. Dzielnice Berlina z dużą liczbą imigrantów to Mitte, Neukölln i Friedrichshain-Kreuzberg. W 2016 r. liczbę muzułmanów w mieście obliczano na 9.6 %.

Kryminalne, arabskie gangi kierowane przez Arabów zastraszają mieszkańców zachodniej części Berlina, ignorując niemieckie prawo i wprowadzając własne zasady postępowania oparte na “archaicznym rozumieniu honoru” – pisał już dwa lata temu dziennik “Tagesspiegel”. W 2017 r. sytuacja jest o wiele gorsza.

REKLAMA/Advertisement

80 procent przestępstw w Berlinie popełniają imigranci. 43% z nich to Arabowie, a 32% ma pochodzenie tureckie. Takie dane podał Rudolf Hausmann – prokurator z prokuratury generalnej. Według statystyk typowy niemiecki przestępca to młody mężczyzna z rodziny imigranckiej. (za: euroislam.pl)

Tilo Sarrazin w swojej książce “Niemcy likwidują się sami” pisze:

REKLAMA/Advertisement

– W Neukölln utworzyło się społeczeństwo równolegle i przykład ten pokazuje do czego prowadzi masowa imigracja muzułmańska: bezrobocie, wysoka przestępczość wśród młodych, braki wykształcenia , fatalna znajomość języka niemieckiego …