REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Mity i prawda o Holokauście – relacja ze spotkania z autorem książki „Zakłamany holokaust” [WIDEO]

578
Prezentujemy zapis filmowy spotkania z Ireneuszem T. Lisiakiem na temat jego najnowszej książki pt. “Zakłamany Holokaust”. Pozycja wydawnicza odnosi się do licznych mitów i falsyfikatów dotyczących zagłady ludności żydowskiej, które rozpowszechnia współczesna literatura popularna oraz kinematografia.

Autor książki „Zakłamany holokaust” – Ireneusz T. Lisiak jest inżynierem, absolwentem Politechniki Krakowskiej, relegowanym ze studiów polonistycznych za udział w protestach studenckich w 1968 roku. Obecnie jest publicystą tygodnika „Myśl Polska” i członkiem Fundacji Narodowej im. Romana Dmowskiego. W 2011 r. został odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności.

Książka Ireneusza Lisiaka „Zakłamany holokaust” nie jest pierwszą publikacją tego autora, poświęconą stosunkom polsko-żydowskim w ostatnich kilkudziesięciu latach. Autor pokazał, że potrafi jasno, precyzyjnie, bez zbędnych emocji przekazać zweryfikowaną wiedzę z tego zakresu, usystematyzowaną i w wielu przypadkach – dla większości Czytelników – nieznaną, czasem szokującą.

Reklama / Advertisement

Reklama / Advertisement