Miszalski: Tylko prawda jest ciekawa! Czy nadchodzi Judeopolonia? [WIDEO]

Marian Miszalski – tłumacz i publicysta, autor m.in. „Żydowskiego lobby politycznego w Polsce”, był ponownie gościem Mediów Narodowych. Mówił m.in. o postaci Józefa Mackiewicza pisarza i publicysty konserwatywnego, zdecydowanego antykomunisty. To on jest autorem słynnego cytatu “Jedynie prawda jest ciekawa”.

W najnowszej książce„Ukryta wojna – cicha kapitulacja? Polityka polska wobec żydowskiego rasizmu” Miszalski pisze o 5 próbach stworzenia państwa polsko-żydowskiego.

REKLAMA/Advertisement

– Obecna próba, zawarta w podnoszonych przez Żydów pod adresem Polaków roszczeniach materialnych, jest najbardziej poważną i niebezpieczną próbą budowania zamiast Polski państwa polsko-żydowskiego czyli Judeopolonii, a nawet wręcz żydowsko-polskiego – tłumaczył Miszalski. – Jeżeli społeczność żydowska w Polsce pozyskałaby bezprawnie majątek o wartości 300 mld dolarów, jakiego się od nas domaga, to stałaby się ekonomicznie i politycznie warstwą dominującą. Polacy nie mają dużego kapitału, wskutek czego stalibyśmy się obywatelami drugiej czy nawet trzeciej kategorii. To jest wielkie niebezpieczeństwo!

REKLAMA/Advertisement