Miszalski: Rasizm i szowinizm immanentnymi cechami kultury żydowskiej [WIDEO]

– “Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie pozwolimy (.) Będą słyszeli o tym od nas tak długo, jak Polska będzie istnieć. Jeżeli Polska nie spełni roszczeń Żydów, będzie “publicznie atakowana i upokarzana” na forum międzynarodowym” – te słowa sekretarza generalnego Światowego Kongresu Żydów w latach 1986-2001 przypomniał w Mediach Narodowych Marian Miszalski, autor książek “Najnowsza spiskowa historia Polski”, “Żydowskie lobby polityczne w Polsce”, “Ukryta wojna – cicha kapitulacja: Polityka polska wobec żydowskiego rasizmu”.

– Obok wciąż trwającej fazy propagandowej, nasilają się teraz już naciski. Lobby żydowskie w USA wyceniło swoje żądania na 300 mld USD. Jeślibyśmy je spełnili, we własnym kraju stalibyśmy się obywatelami drugiej a może nawet trzeciej kategorii. Byłaby to zrealizowana koncepcja Judeopolonii – mówił pisarz i publicysta.

Miszalski proponuje umiędzynarodowienie tej sprawy i przedstawienie jej przez dyplomację na różnych forach, jak choćby w UE. Należy wyraźnie powiedzieć, że żródłem roszczeń jest żydowski rasizm.

– Termin “żydowski rasizm” trzeba wreszcie wymówić głośno i dobitnie, tak by świat to usłyszał – apelował. – Moim zdaniem jest to jeden z najgorszych rasizmów współczesnego świata. Ma on głęboką tradycję, sięgającą niemal 4 tysięcy lat. Jest głęboko związany z religią żydowską, która jest religią plemienną. Chrześcijaństwo natomiast jest religią uniwersalną, kierowaną do każdego.

REKLAMA/Advertisement