REKLAMA

Reklama

Michalkiewicz: W co gra PIS w sprawie roszczeń? [WIDEO]

253

W tym tygodniu gościem Mediów Narodowych był red. Stanisław Michalkiewicz, który zabrał głos w sprawie Ustawy 447 i roszczeń żydowskich.

Redaktor Michalkiewicz stwierdził, że PiS póki mogło, starało się utrzymać sprawę roszczeń w tajemnicy przed opinią publiczną.

– W tak zwanym międzyczasie zaszły pewne wydarzenia. Przede wszystkim ujawniona została notatka z rozmowy jaką 25. października ubiegłego roku odbył pan Yazdgerdi (…) z ambasadorem Chodorowiczem – skomentował publicysta.

Reklama

Reklama

Z notatki wynikało, że nie jest to pierwsza rozmowa obu panów. Yazdgerdi przedstawił stronie polskiej cały harmonogram działań związanych ze sformalizowaniem ustawy po jesiennych wyborach.

Prowadzący program red. Jelonek zapytał Stanisława Michalkiewicza, czy ewentualna kapitulacja Prawa i Sprawiedliwości w sprawie roszczeń i Ustawy 447 równać się będzie początkowi końca PiSu?

– Tego nie wiem. Być może PiS ma tak zatwardziałych wyznawców, że nawet, jak ich zdrada okaże się oczywista, to Jarosław Kaczyński im wytłumaczy: “Słuchajcie, no inaczej nie mogliśmy postąpić. Musieliśmy was zdradzić bo wtedy zdradziłby was kto inny!” Myślę, że są ludzie, którzy w takie brednie uwierzą – odpowiedział Stanisław Michalkiewicz.

za: medianarodowe.com

REKLAMA